Přeskoč na obsah Přeskoč na navigaci Přeskoč na hledání

ceny jsou včetně jídla a ubytování ve vlastním spacím pytli.
Přihlásit je též možné se přímo na email: miroslavkaspar@volny.cz nebo telefonicky na 602 864 331
je možné domluvit koupi, popř. zaslání šamanského bubnu nebo chřestidla.
Po domluvě možné též v Praze!
Pokud jedete na akci autem a chcete někoho svézt či naopak pokud byste se rádi svezli, písněte sem >>>

4. 5. až 8. 5. 2018 - Cesta bubnu !!!OBSAZENO!!!
-s jeho výrobou od počátečního zpracování kůže a závěrečným vypletením, zasvěcení bubnu v potní chýši a výrobou chřestidla. Pobyt poskytující základní dovednosti v oblastech šamanismu - sestupem do světa pod zemí pro sílu k léčení, a pomocníkem ze světa zvířat i rostlin, do říše nebe pro inspiraci. Projdeme dvě řady rytmů s bubnem, východní i západní. V programu je obřad zpěvu duše, spirituální kanoe a indiánská modlitba, při které se pracuje s dechem a změněným stavem vědomí.
Vede: Míra Kašpar
Vložné: 2.700,-Kč, pro toho, kdo si chce odvézt jednohlavý rámový buben +1.200,-Kč (cena rámu a kůže).

přihlásit


18. 5. až 20. 5. 2018 - Rituál chůze po ohni (Firewalking)!!!OBSAZENO!!!
- je možné pojmout jako překročení vlastních možností, nebo jako vstup do nového životního období přes očistný práh ohně. S tradiční přípravou, která začne v pátek potní chýší, nám pomůže herec a moderátor Jaroslav Dušek. (Tento obřad je krásně převyprávěn v knize povídek Jiřího Drašara - Cesta ohněm)
Vložné: 2.600,-Kč

přihlásit


25. 5. až 27. 5. 2018 - Rituál chůze po ohni (Firewalking) !!!OBSAZENO!!!
Akce ve Frýdlantském výběžku v Jindřichovicích. - je možné pojmout jako překročení vlastních možností, nebo jako vstup do nového životního období přes očistný práh ohně. S tradiční přípravou, která začne potní chýší v pátek večer, nám pomůže herec a moderátor Jaroslav Dušek. Ubytování je v chatkách.
Vede: Míra Kašpar/ Jarda Dušek
Vložné: 2.900,-Kč (včetně jídla a ubytování)

přihlásit


4. 7. až 8. 7. 2018 - Cesta bubnu
- s jeho výrobou od počátečního zpracování kůže - odření chlupů a blan, opracování rámu, nastřižení kruhu a řemínků z kůže a závěrečným vypletením, zasvěcení v potní chýši a výrobou chřestidla. Pobyt poskytuje základní dovednosti v oblasti šamanismu - sestupem do světa pod zemí pro sílu k léčení, a pomocníkem ze světa zvířat i rostlin, do říše nebe pro inspiraci. Projdeme dvě řady rytmů v bubnem, východní i západní. V programu je obřad zpěvu duše, spirituální kanoe a indiánská modlitba, při které se pracuje s dechem a intenzivním změněným stavem vědomí.
Vede: Míra Kašpar
Vložné: 2.700,-Kč. Pro toho, kdo si chce odvézt jednohlavý rámový buben +1200,-Kč (cena rámu a kůže).

přihlásit


8. 8. až 12. 8. 2018 - Holotropní dýchání
- intenzivní, dvakrát během pobytu. Technika vypracovaná MUDr. S.Grofem pro zkušenost změněného stavu vědomí, zaměřená na spontánní vnitřní léčivý potenciál a sebeobjevování. Holotropní dýchání také umožňuje naučit se pracovat se silou extáze, důležitou součástí šamanské praxe. Pobyt je spojený s indiánskou saunou a kontaktní relaxací.
Vložné: 2.900,-Kč

přihlásit


7. 9. až 9. 9. 2018 - Rituál chůze po ohni (Firewalking )
je možné pojmout jako překročení vlastních možností, nebo jako vstup do nového životního období přes očistný práh ohně.S tradiční přípravou, která začne v pátek potní chýší, nám pomůže herec a moderátor Jaroslav Dušek. Vložné:
Vede: Míra Kašpar
Vložné: 2.600,-Kč.

přihlásit


9. 11. až 11. 11. 2018 - Holotropní dýchání víkend.
Víkendové holotropní dýchání.
Vede: Míra Kašpar
Vložné: 2.400,- Kč

přihlásit


29. 12. až 1. 1. 2019 - SILVESTR napříč šamanskými tradicemi
s tibetským léčením, sufitanci, rituálem ohně (nikoli přechodem), šamanským cestováním za inspirací a pohledem do budoucnosti. Závěrečný rituál Novoročního dopoledne nám zajistí hojnost pro následující rok.
Vložné: 2.700,-Kč

přihlásit


Vstup pro Míru
Klíčová slova: Miroslav Kašpar, holotropní dýchání, výroba bubnů, bubnování, indiánská sauna, chůze po žhavém uhlí - firewalking, mandaly, rodinné konstelace, práce se sny, šamanismus, Skřidla u Českých Budějovic

Autor těchto stránek holotropně dýchal na Skřidlech asi dvacetkrát v rozmezí asi sedmi let, chodil přes žhavé uhlí, saunil nesnesitelně dlouho v indiánské sauně, mohl vypustit duši při víření při bubnech, rozešel a zase sešel se tam se svojí ženou a nakonec udělal tyhle stránky, které vám doufám udělají radost:-)))

pozice v Google na "holotropní dýchání"
pozice na portále Centrum na "holotropní dýchání"