Přeskoč na obsah Přeskoč na navigaci Přeskoč na hledání

 

 

o programech:
Výroba bubnů | Holotropní dýchání | Firewalking | Indiánská sauna |
 
ceny jsou včetně jídla a ubytování ve vlastním spacáku.Přihlašování je nyní možné použe emailem nebo telefonicky!Pište na: miroslavkaspar@volny.cz nebo volejte na 602 864 331 

 

je možné domluvit koupi, popř. zaslání šamanského bubnu nebo chřestidla.
Po domluvě možné též v Praze!

 

Pokud jedete na akci autem a chcete někoho svézt či naopak pokud byste se rádi svezli, písněte sem >>>

18. 5. až 20. 5. 2018 – Rituál chůze po ohni (Firewalking)!!!OBSAZENO!!!
– je možné pojmout jako překročení vlastních možností, nebo jako vstup do nového životního období přes očistný práh ohně.
S tradiční přípravou, která začne v pátek potní chýší, nám pomůže herec a moderátor Jaroslav Dušek. (Tento obřad je krásně převyprávěn v knize povídek Jiřího Drašara – Cesta ohněm)
Vložné: 2.600,-Kč

 


25. 5. až 27. 5. 2018 – Rituál chůze po ohni (Firewalking) !!!OBSAZENO!!!
Akce ve Frýdlantském výběžku v Jindřichovicích.
– je možné pojmout jako překročení vlastních možností, nebo jako vstup do nového životního období přes očistný práh ohně. S tradiční přípravou, která začne potní chýší v pátek večer, nám pomůže herec a moderátor Jaroslav Dušek. Ubytování je v chatkách.
Vede: Míra Kašpar/ Jarda Dušek
Vložné: 2.900,-Kč (včetně jídla a ubytování)

 


4. 7. až 8. 7. 2018 – Cesta bubnu !!! OBSAZENO !!!
– s jeho výrobou od počátečního zpracování kůže – odření chlupů a blan, opracování rámu, nastřižení kruhu a řemínků z kůže a závěrečným vypletením, zasvěcení v potní chýši a výrobou chřestidla.
Pobyt poskytuje základní dovednosti v oblasti šamanismu – sestupem do světa pod zemí pro sílu k léčení, a pomocníkem ze světa zvířat i rostlin, do říše nebe pro inspiraci. Projdeme dvě řady rytmů v bubnem, východní i západní.
V programu je obřad zpěvu duše, spirituální kanoe a indiánská modlitba, při které se pracuje s dechem a intenzivním změněným stavem vědomí.
Vede: Míra Kašpar
Vložné: 2.700,-Kč. Pro toho, kdo si chce odvézt jednohlavý rámový buben +1200,-Kč (cena rámu a kůže).

 


8. 8. až 12. 8. 2018 – Holotropní dýchání
– intenzivní, dvakrát během pobytu.
Technika vypracovaná MUDr. S.Grofem pro zkušenost změněného stavu vědomí, zaměřená na spontánní vnitřní léčivý potenciál a sebeobjevování. Holotropní dýchání také umožňuje naučit se pracovat se silou extáze, důležitou součástí šamanské praxe.
Pobyt je spojený s indiánskou saunou a kontaktní relaxací.
Vložné: 2.900,-Kč

 


7. 9. až 9. 9. 2018 – Rituál chůze po ohni (Firewalking ) – OBSAZENO
je možné pojmout jako překročení vlastních možností, nebo jako vstup do nového životního období přes očistný práh ohně.S tradiční přípravou, která začne v pátek potní chýší, nám pomůže herec a moderátor Jaroslav Dušek. Vložné:
Vede: Míra Kašpar
Vložné: 2.600,-Kč.

 


5. 10. až 7. 10. 2018 – Oslava Života spojená s Firewalkingem, potní chýší a léčením rodové linie
S využitím rozmanitých technik posílíme svou vnitřní sílu a oslavíme Život. Projdeme potní chýší, spojíme se s předky, a oslavíme vlastní rodovou linii. Strach a zranění duše přetavíme v odvahu čelit Životu. Slavnost vyvrcholí přechodem ohně-Firewalkingem. Počet účastníků omezen! Podrobnější informace na www.zemenaobzoru.cz PŘIHLAŠOVÁNÍ VÝHRADNĚ e-mailem na: zemenaobzoru@gmail.com.
Akce se nezúčastní Mirek Kašpar ani Jarda Dušek!!!
Vede: Jirka Drašar
Vložné: 2400

 


9. 11. až 11. 11. 2018 – Holotropní dýchání víkend.
Víkendové holotropní dýchání.
Vede: Míra Kašpar
Vložné: 2.400,- Kč

 


29. 12. až 1. 1. 2019 – SILVESTR napříč šamanskými tradicemi
s tibetským léčením, sufitanci, rituálem ohně (nikoli přechodem), šamanským cestováním za inspirací a pohledem do budoucnosti. Závěrečný rituál Novoročního dopoledne nám zajistí hojnost pro následující rok.
Vložné: 2.700,-Kč

 


Miroslav Kašpar, holotropní dýchání, výroba bubnů, bubnování, indiánská sauna, chůze po žhavém uhlí - firewalking, mandaly, rodinné konstelace, práce se sny, šamanismus, Skřidla u Českých Budějovic

autor: www.arcs.cz & Rodinné konstelace